Symposium projektového řízení

Co je Projektové symposium 2017?

Život je jeden velký projekt, a tak nesněte o životě, ale žijte svůj sen. Symposium 2017 je inspirativní diskuzní platforma aktuálních témat nejen ve stále měnícím se světě projektového managementu, ale především o měnícím se životě kolem nás. Ročník 2017 je inspirován mottem: „Nikdy se nevzdávej!“ Přijďte si poslechnout, jak se ve svých projektech a životech nevzdávají druzí.

Co mi PS 2017 přinese?

Na Symposiu 2017 poznáte, jak špičkoví profesionálové mění svůj sen ve vizi a vizi v úspěch. Dozvíte se, proč se nikdy nevzdat, a nebo také naopak proč se raději vzdát, proč i neúspěch je potřeba úspěšně prožít. Čekají vás inspirativní přednášky, workshopy a setkání s novými lidmi, které mohou změnit váš život. Seznámíte se s unikátními projekty z České republiky a ze světa, obklopí vás aktuální myšlenkové proudy. Své zkušenosti můžete konzultovat na praktických workshopech a nebo jen tak v zákulisí u šálku výborné kávy. Je to váš jeden den života, prožijte jej podle svých představ. Vše ostatní už je jen a jen na vás.

Komu je symposium určeno?

Všem, kteří jsou otevření změnám, naslouchání, inspiraci, učení se, sdílení a předávání. Nemusíte být zrovna představitel top managementu, můžete být juniorní projektový manažer, mít na starosti rozvoj produktů nebo služeb, můžete být student či univerzitní profesor, zaměstnanec státní správy. Cestu na Symposium si už našla řada podnikatelů a manažerů napříč snad všemi sférami a hlavními obory lidské činnosti a podnikání, zavítali k nám ředitelé a specialisté na projektové řízení. Přijděte se obohatit, přemýšlet, přijděte se seznámit a bavit.

Jak bude Symposium 2017 probíhat?

Symposium je rozděleno do dvou částí. Úvodní část programu je vyhrazena odborným a inspirativním přednáškám sedmi vybraných osobností České republiky. Poté navazují interaktivní vzdělávací diskuzní skupiny vedené českými profesionály v oboru projektového řízení, vzdělávání či poradenství. Nezapomněli jsme na večerní oddychovou afterparty.

Termín a místo konání Symposia 2017

23. března 2017 v prostorách Národní technické knihovny v Praze.

Účastnický poplatek

Výše níže uvedených účastnických poplatků jsou konečné, včetně příslušné DPH a zahrnují registraci na Symposium 2017 v plném rozsahu (tj. celodenní vstup na všechny přednášky a workshopy, veškeré doprovodné materiály a celodenní profi catering - snídaně, 2x coffee break, oběd, večeře, neomezená spotřeba kávy a nealkoholických nápojů, večerní drink).
  • EARLY BIRD
PRO NEJRYCHLEJŠÍ! Registrace na symposium v plném rozsahu
Místo k sezení: Ballingův sál
Výše účastnického poplatku: 4.900,-Kč
 
  • STANDARD
Registrace na symposium v plném rozsahu
Místo k sezení: Ballingův sál
Výše účastnického poplatku: 5.900,-Kč
 
  • UNIVERSITA
Registrace na Symposium 2017 v plném rozsahu s 50% slevou pro studenty a učitele
Místo k sezení: Ballingův sál
Výše účastnického poplatku: 2.950,-Kč
 

Individuální sleva ve výši 500,- Kč z každého účastnického poplatku je poskytována členům profesních organizací v oboru projektového řízení, a to členům Společnosti pro projektové řízení, z.s., Komory projektových manažerů, České komory PMI, nebo při množstevním nákupu pěti a více kusů vstupů. Slevy nelze kombinovat.

Registrace

Registrovat se můžete prostřednictvím elektronického formuláře.

Pokyny a informace

Věnujte prosím pozornost praktickým informacím a pokynům pro účastníky.

Organizátor

Informace o symposiu

Sledujte pravidelně tuto webstránku nebo se nechte informovat o programu a novinkách prostřednictvím e-mailu. Najdete nás také na sociální síti Facebook.